Extrém

27. července 2015 11:13

Tereza Javorová

MRCHY: Dvě ženy přemluvily muže ke trojce. Pak ho obvinily ze sexuálního napadení

Šestapadesátiletému Colinu Palinovi se v březnu minulého roku splnil tajný sen všech mužů. Bohužel se z něj zakrátko stala noční můra.

Tehdejší Colinova přítelkyně Emma Riche-Webber (30) pořádala se svojí nejlepší kamarádku Zinzile Ademuni-Odeke (29) dětskou narozeninovou párty. Pozvaný byl i Colin, který do domu Southampton přišel se svým psem.

"Pily už od brzkého odpoledne a byly dost rozjeté," začíná vyprávět svoji krutou zkušenost Colin. "Šel jsme pak vyvenčit svého psa a když jsem se vrátil, všechny děti už spaly. Emma s Zinzile mě odvědly do ložnice, začaly mě svlékat a pořád se chichotaly."

"Byl jsem to Emmy až po uši zamilovaný a chtěl jsem jí udělat radost, když si to přála. Nakonec to byla legrace," říká Colin.

Po vášnivé trojce Colin z domu odešel. Myšlenkami byl ale jinde a v domě zapomněl svého psa. "Když jsem dívkám zavolal, že se pro něj vracím, řekly mi, že mi ho nedají!" Colin ženy ještě nějakou dobu přemlouval, ale pak musel zavolat policii, která ženy přinutila mu psa vrátit.

Po pěti dnech se ale překvapený Colin setkal s policií znovu. Přišla si pro něj za sexuální napadení. "Draly se mi slzy do očí. Emma s kamarádkou mě k trojce téměř přemluvily a teď se mi takhle mstí."

Colin strávil v cele přes pět hodin. U soudu pak ale vyšla pravda najevo. Colin byl zproštěn obvinění a ženy za maření výkonu spravdelnosti a lživé obvinění odsouzeny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také