Extrém

27. června 2016 11:41

redakce Prima Lajk

NECHUTNÁ GALERIE: Machna zhubla přes polovinu své váhy. Kvůli přebytečné kůži ale musela na operaci. Ta vážila…

Kvůli své váze prakticky nemohla chodit. Při svém hubnutí ale bojovala o život!

Sedmatřicetiletá Susan Farmer patří mezi ženy, které se láska k nezdravému jídlu tragicky vymkla z rukou. Kvůli lásce ke špatné stravě a neustálému vysedávání u televize totiž vážila přes neuvěřitelných 270 kilogramů. Kvůli její extrémní obezitě ji hrozila brzká smrt a nemohla prakticky ani chodit. Situaci nepomáhala ani její milovaná maminka, která svou dceru nezdravým jídlem ráda zásobovala.

Nakonec se ovšem rozhodla se svým stavem něco udělat a s váhou pořádně zatočit. Vyhledala lékařskou pomoc a díky přísným dietám a následným operacím, včetně bypassu, shodila více než polovinu své původní váhy. Kvůli hubnutí se jí ovšem na břiše vytvořilo nechutné množství přebytečné kůže, které vážilo neskutečných 20 kilogramů! Bylo tedy jasné, že musí na další operaci, na které jí lékaři nakonec nechutný převis odstranili. Neobešlo se to ale bez komplikací. Susan totiž po zákroku praskly stehy a ona musela urychleně opět do nemocnice.

Z problémů se ale nakonec zotavila a nadále pokračuje ve svém rapidním hubnutí. Zhubla tak už úctyhodných 180 kilo a aktuálně se její váha zastavila na 95 kilogramech. Ze Susan se tak konečně stala žena, která vypadá na svůj věk a konečně si před časem mohla koupit i své první džíny. Následující galerie jejího boje s nadváhou a přebytečnou kůží je ale stejně jen pro lidi s hodně silným žaludkem.

Sdílejte článek
Štítky jídlo láska hubnutí kůže galerie nadváha Susan Farmer

Přečtěte si také