Extrém

26. ledna 2015 09:50

Táňa Sáblíková

Nově ZAMILOVANÍ? 7 věcí, které jsou super!

Láska je krásná, to bezpochyby, zvlášť když je oboustranná. Nejkrásnější na ní jsou ale určitě začátky! Co se nám na nich tolik líbí? Máme pro vás sedm věcí, které byste si neměli nechat ujít, když začínáte nový vztah!

1. Vše je pro vás nové a i vy jste noví pro toho druhého

Poznávání někoho jiného je plné nesmělých krůčků. Jak asi zareaguje, když udělám tohle? A co když udělám tamto? Některé vlastnosti nás určitě překvapí, jiné už bereme jako samozřejmost. Ze začátku ale všichni našlapujeme opatrně, aby se ten druhý nelekl a neutekl nám.

2. Objevování světa toho druhého

Náš bývalý měl rád každodenní popíjení v baru, ten nový zajde do hospody jen sporadicky. I to nás na něm přitahuje. Jaké má asi koníčky? A budou podobné nebo stejné jako ty moje? Abychom alespoň částečně mohli trávit volný čas spolu? A co jídlo? Jaké asi má rád?

3. Strach z těch dvou slov… Miluji tě!

Expartnerovi jste to říkali v jednom kuse, protože jste s ním byli už dlouho. Ale nový objev od vás ty dvě kouzelná slovíčka ještě neslyšel. A vy se bojíte! Co když to necítí stejně? Nebo se lekne? A co když já mu ta slova řeknu a on mi stejně neodpoví? Strach je prostě překážka, kterou ale stejně jednou nejspíš budete muset překonat.

4. Společná poprvé

První smích, první polibek, první držení za ruce, první kytka, první milování… všechno je to nezapomenutelné a zvláštně elektrizující. A tak to má být! Láska a zamilování jsou právě i díky tomu tak úžasné.

5. Hledání významů ve všem

Proč se na mě tak dlouze dívá? Mám snad něco v zubech/vlasech/na obličeji? A proč řekl zrovna tohle? A jakým tónem to řekl! To určitě něco znamená. Dešifrování nových věcí a znamení je také vzrušující a příjemné. Tedy pokud vše vychází ve váš prospěch.

6. Milování

U našeho předchozího partnera jsme přesně věděli kam sáhnout, čeho se vyvarovat, prostě jak na to. Nový partner rovná se nové zkoumání a i to je vzrušující! Vždyť aspoň se naučíte zase něco nového!

7. Neochvějná důvěra ve slůvko „napořád“

S každým novým vztahem přichází ta neuvěřitelná jistota: „Je to ten pravý/Je to ta pravá!“ Po nějaké době tato jistota nejspíš zmizí a my si říkáme, jak naivní jsme byli, ale ta chvilka na začátku vztahu je prostě krásná!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také