5 věcí, kterými holky štvou úplně každého chlapa

Holky tohle zkrátka nedělejte, nebo pokud možno co nejmíň. Přečtěte si pět věcí, které naštvou úplně každého chlapa - i hodně zamilovaného. Seznam by byl určitě dlouhý, klidně pokračujte v komentech:-). Každopádně partnera nepotěšíte, když:

1. Nejíte. Pořádně nikdy nejíte...

Je to paradox. Spoustě mužů se líbí štíhlé ženy, ale zároveň by si přáli, aby jejich partnerky nedržely žádné diety. Takže si osvojte alespoň zvyk sem tam se společně navečeřet. A ať vás ani nenapadne jen uždibovat z toho, co pro vás s láskou navařil.

2. Kritizujete svůj vzhled

Chodí s vámi? Tak se mu líbíte a možná vám to občas i řekne. Každopádně muži nesnášejí, když o sobě jejich partnerky ošklivě mluví. "Jsem moc tlustá." "V těch kalhotách mám velký zadek.". Nepoužívejte tyhle věty. Shazujete se a vůbec... Muži nevědí, jak reagovat. Nebo jim zkazíte náladu, protože upozorníte na něco, čeho by si sami nejspíš vůbec nevšimli.

3. Hádáte se se jeho matkou

Může být i na vaší straně. Ale zkrátka nesnáší tu situaci, kdy je mezi vámi dvěma - jeho partnerkou a jeho matkou - dusno. Připadá si jako mezi dvěma mlýnskými kameny a touží po jediném. Ať už to skončí. Ideální by pro něho bylo utéct a vrátit se, až si to vyříkáte bez něho. Je potřeba ale dodat, že solidní partner vás v tom nenechá!

4. Chodíte pozdě

Nedochvilnost je považovaná za spíše ženskou vlastnost. A veřte tomu, že ji muži z duše nesnášejí. Na tom, že přijdete pozdě není nic roztomilého. Je to zkrátka jen a jen nezdvořilé. Ať už jste na začátku vztahu nebo dloholetí partneři.

5. Citujete moudra z knih o psychologii, horoskopy atd.

Občas to jako zpestření nevadí, ale pokud se domníváte, že muže zajímají poučky vyčtené z knih a našroubované na váš vztah, tak se pletete. Možná jste si jen nevšimla, že už vás dávno při vašich psychologických domácích přednáškách neposlouchá.

Sdílejte článek
Štítky kniha vztah partnerka vzhled

Přečtěte si také