Extrém

6. listopadu 2016 14:36

Tereza Javorová

ODHALENÍ: 7 důvodů, proč jsou holky s pár kily navíc neskutečně sexy! Tohle potvrdí každý muž...

Holky, přestaňte řešit diety a mějte se konečně rády. Muži totiž preferují holky s pár kily navíc a ne hubené holky kost a kůže z těchto důvodů:

1. Je za co chytnout – muži nechtějí sahat na kosti, ale na prsa, zadek a stehna. Trčící kyčle možná vypadají dobře v časopise, ale v posteli je muž mít nechce.

2. Je to sexy – když má žena správné křivky, plný zadeček i velká ňadra, je to rozhodně víc sexy, než když muž může spočítat žebra pod zimní bundou.

3. Je zdravá – vypadá mladší, protože má plnější tváře. Navíc ji muž podvědomě vnímá jako zdravější pro plození potomků.

4. Užívá si života – ráda si dá steak a chlapovi upeče koláč. Který bude normálně z mouky a cukru. To se dnes už totiž moc nevidí.

5. Ženskost – to, že by žena měla mít 90–60–90 platí jen v módních časopisech. Ve skutečnosti muž chce ženu podobnou Věstonické venuši!

6. Je veselá – obecně bývají oplácanné holky veselejší než vychrtlé a nervózní modelky. Víte proč? Protože se dobře najedly!

7. Lepší sex – je dokázáno, že holky s pár kily navíc jsou v posteli lepší milenky! Sex si užívají plnými doušky a nebojí se experimentovat.

---

Aby se hubené holky ale necítily uražené, tak tady je galerie štíhlé, ale sexy Emily Ratakojwski.

Sdílejte článek
Štítky postel prsa časopis zadek Věstonická venuše

Přečtěte si také