Extrém

29. června 2018 12:51

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 4 největší důvody, proč by holky měly polykat. Radí jim to samotná věda!

Proč je polykání zdravé?

Zatímco v pornu je polykání na denním pořádku, v realitě spousta mužů naráží na to, že ženám se do této činnosti jednoduše nechce. Spolknutí partnerova semene je samozřejmě otázkou chutí a těžko do toho ženu nutit, existuje nicméně hned několik vědecky ověřených faktů, díky kterým by to polykání nemuselo na některé dívky působit zas až tak špatně.

1. Boj s depresí

Studie prováděná v Albeny zjistila, že ke vstřebání látek ze semene do krve dochází už po pár hodinách a tyto látky poté efektivně bojují s depresí.

2. Sladký spánek

Semeno obsahuje melatonin, o kterém je známo, že má pozitivní vliv na relaxaci a spánek. A kdo by po těžkém dni nechtěl v posteli usínat jako Šípková Růženka?

3. Vitamíny

Podle všeho obsahuje jedna lžíce spermatu více než 200 proteinů, několik vitamínů a ještě nějaké ty minerály. Množství a hodnota samozřejmě záleží na partnerově věku a zdraví. Tak či tak, posílením svého imunitního systému jenom získáte.

4. Nižší krevní tlak

Další americká studie poté prokázala, že u žen, které polykají, hrozí menší pravděpodobnost komplikací při porodu a obecně mají nižší krevní tlak.

Sdílejte článek
Štítky vědci deprese spánek Sex Ženy pornografie nová studie Šípková Růženka krevní tlak důvody skutečnost polykat Albena

Přečtěte si také