Extrém

28. února 2020 12:16

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 5 odporných věcí nalezených v lidském těle. Co byste nikdy nečekali?

Zde máme důkaz, že naše těla mohou hrát hostitele pro řadu bizarních a neobvyklých věcí. Z některých případů se ale může člověku udělat opravdu nevolno!

1) Hrách, který začal růst v plicích člověka

S neobvyklým případem se setkali doktoři ve státě Massachusetts, kdy přijali na hospitalizaci muže s kašlem a dušností.

Ronu Svedenu, celoživotnímu kuřákovi, byla diagnostikována rakovina plic. Poté, co ho však doktoři začali operovat, aby zjistili skutečnou příčinu jeho bolesti, objevili na jeho plicích fazolové klíčky. S největší pravděpodobností Sveden vdechl hrášek, který mu uvízl v plicích, kde začal klíčit.

2) Nosní pijavice

Skotská žena byla v šoku, když zjistila, že se její nos stal hostitelem pro pijavici.

Daniela Liverani měla pravidelné nosní krvácení, tudíž navštívila svého lékaře. Předpokládala, že její příznaky souvisí s nedávnou nehodou na motorce, to se ale spletla. Lékaři jí našli v nose schovanou pijavici, která u ní přežívala více než měsíc. Tento ,,suvenýr“ si žena přivezla z dovolené v Kambodži.

3) Chobotnicové sperma

Žena z Jižní Koreje bude na svůj oběd dlouho vzpomínat. Po jídle, kdy si objednala chobotnici, pocítila v ústech ostrý a píchavý pocit. Nedávala tomu příliš velkou váhu, ale když bolest nezmizela, šla k doktorovi.

Právě u lékaře jí bylo sděleno něco, co nechce nikdo slyšet. Oliheň jí inseminovala ústa spermatem. V restauraci nebyla chobotnice dostatečně uvařená, a tak když do ní žena kousla, vypustila oliheň velkou dávku spermatu.

4) Peří, které vyrostlo dítěti z krku

Sedmiměsíční holčička Mya Whittington byla odvezena do nemocnice poté, co začala trpět otoky.

Lékaři byli přesvědčeni, že trpí oteklou žlázou, takže jí předepsali antibiotika a poslali rodiče s dítětem domů. Otok nemizel, a tak se vrátili do nemocnice na další vyšetření. Ukázalo se, že dítěti z krku vyklíčilo několika centrimetrové pírko. Lékaři ho vytáhli i s velkým množstvím hnisu, avšak nedokázali určit příčinu podivuhodného nálezu na těle.

5) Červy místo zubů

Mladá dívka z Brazílie si začala stěžovat na bolest v ústech, a tak ji matka vzala k zubaři. Tam však zjistili, že po dásních jí lezou červy.

Bohužel tento případ není tak ojedinělý. Pokud nedbáte na správnou ústní hygienu a pohybujete se ve špinavém prostředí, je velká šance, že se vám červi v těle utvoří.

Sdílejte článek

Přečtěte si také