Extrém

29. listopadu 2018 14:38

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 5 tipů, jak se vyhnout hlasitému sexu. Co dělat, abyste svým křikem nevzbudili sousedy?

Jste při sexu někdy pořádně hluční a bojíte se, že při intimních hrátkách vzbudíte všechny okolo? Po těchto tipech už vás to trápit nemusí.

K sexu vzdychání, vrzání postele a další hlasité projevy rozkoše tak nějak patří. Ale co když zrovna musíte být potichu, protože sousedi si kvůli vašim operním výkonům stěžují na rušení nočního klidu, děti musí spát nebo přijela tchyně na návštěvu? Díky těmto trikům zůstanete naprosto utajeni a můžete si dát klidně i repete! Sex potichu může být navíc pěkně vzrušující. Musíte kontrolovat každý pohyb, hlásku a zvuky kolem. Tyhle triky vám "tichý" sex trochu ulehčí.

Vlezte si do sprchy – Zvuky doprovázející sex a vzdychání snadno zamaskujete tekoucí vodou. Proud vody a cákání přehluší vaše pleskání a plácání. Na druhou stranu, extra hlasití také být nemůžete. Hlasitý křik při sexu si vaši sousedi se zpíváním ve sprše asi nespletou.

Obložte se polštáři a zachumlejte se pod peřinu – Pořádná peřina či několik pokrývek na sobě dokážou alespoň částečně tlumit zvuky a vzdechy. Jen pozor, ať se neudusíte.

Pusťte dětem pohádku nebo ukolébavku – Přes skřehotání Jiřiny Bohdalové nebo písniček Svěráka a Uhlíře si děti vaší milostné opery ani nevšimnou. Jen sousedi se možná budou divit, co to tam děláte za cirkus.

Pořiďte si kvalitní a nevrzavou postel – Jo, kvalitní postel je základ. Můžete být potichu jako myšky a nevydat ani hlásku, ale pokud vaše postel ráda hlásí každý pohyb, co se na ní odehraje, jen těžko zůstanete v utajení. Jedině že byste se přestali hýbat. A to při sexu jaksi nejde.

Utěsněte dveře ručníkem nebo dekou – Možná si budete připadat jak na školním výletě, když jste na pokoji tajně kouřili cigarety, ale ručník nebo deka pod dveřmi dokážou utěsnit nejen kouř. Zvuky jen tak neproklouznou ven a zábrana vám poskytne i psychickou oporu.


Přečtěte si také