Jak chutná naše maso?
Autor: Orion Pictures Corporation a Profimedia.cz Jak chutná naše maso?

ODHALENO: Kanibalové popisují, jak ve skutečnosti chutná lidské maso. Z jejich odpovědí se vám udělá špatně!

Publikováno: 20.01.2017
Dobrou chuť, pokud právě jíte maso.

reklama

Může se nám to zdát nechutné, ale Hannibal Lecter opravdu není jediným vrahem a kanibalem v jedné osobě. Podobné kreatury, jež si pochutnávají na lidském mase, opravdu chodí mezi námi. I vy jste si ale možná někdy kladli onu nechutnou otázku. Jak lidské maso vlastně chutná? To vám nyní napoví hrůzostrašné výpovědi dříve dopadených kanibalů.

Youtuberka se tvrdě opřela do všech, co jedí maso.

VIDEO: Pokud jíte maso, jste rasisti a otrokáři! Křičí sexy youtuberka, která se tímto videem zapsala do dějin. Lidé se jí však smějí...

A téměř všichni z nich o lidském masu mluví jako o sladkém, šťavnatém a vynikajícím. Japonský spisovatel, který zabil a snědl svého spolužáka popsal ve své výpovědí, že lidské maso je na rozdíl od toho zvířecího zcela bez zápachu. „Opravdu věřím, že lidské maso je vůbec to nejchutnější ze všech,“ popsal. Po pár dnech od zpracování je pak podle něj ještě sladší a chutnější. Egypťanka Omaima Nelson, která přidala části svého zabitého manžela ke zbytkům menu z díkůvzdání, zase tvrdila, že jeho chuť je neskutečně jemná a chutná, prakticky jako k nerozeznání od jídla z restaurace.

Kanibal Jeffrey Dahmer, který v 80. letech zabil sedmnáct mladých dívek, pak například přirovnal chuť lidského masa ke svíčkové!  Ano, jsou to opravdu nechutné popisy, které snesou jen hodně silné žaludky. Něco nám říká, že i po jejich chválení uvařených lidských částí raději zůstaneme u prověřené zvířecí klasiky.

Vegetariánka jí maso.

VIDEO: Vegetariánka po 22 letech ochutnala maso. Její reakci byste rozhodně nečekali

reklama