Youtuberka se tvrdě opřela do všech, co jedí maso.
Autor: youtube.com Youtuberka se tvrdě opřela do všech, co jedí maso.

VIDEO: Pokud jíte maso, jste rasisti a otrokáři! Křičí sexy youtuberka, která se tímto videem zapsala do dějin. Lidé se jí však smějí...

skrivaa. Publikováno: 13.11.2016
Takhle drsné video jste ještě neviděli. Podle mladé youtuberky jsme všichni rasisti, otrokáři a podporovatalé holocaustu! Co ji tak rozčílilo?

reklama

Youtuberka Sorsha Morava je známá veganka, která se snaží srze svá videa přesvědčit lidi, aby nejedli živočišné potraviny. Ale nutno říct, že jí diplomacie a takt nic neříkají. Všechny, co jedí maso, označuje za rasisty a otrokáře, kteří prý vytvářejí novodobý holocaust. Jak jinak si totiž vysvětlit, že se cítíme nadřazenější nad nebohá zvířata, která kvůli svým choutkám krutě zabíjíme a zotročujeme si je?

 

Pokud chcete vidět opravdu rozzlobenou veganku a vyslechnout si pár urážek, pusťte si toto video.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Veganka video

 

I když na něm youtuberka štěká jak rozzlobený malý psík, lidé se jí spíš smějí, než aby si vzali její slova k srdci. V některých ohledech, jako je nelidské zacházení se zvířaty na jatkách a podobně, má youtuberka jistě pravdu, ale označovat potravinářský průmysl za holocaust, je přece jen už přes čáru.

                                                                              ---

Podívejte se na ty nejotravnější youtubery do galerie.

[[nid:]]

 

Kvůli prsům se jednou zasekla ve vaně.

GALERIE: Dívka se kvůli svým OBŘÍM prsům zasekla ve vaně. Teď pořádá sbírku na jejich zmenšení. Slitoval se někdo?

Youtuberka zkusila rok bez deodorantu

VIDEO: Co udělá 1 rok bez deodorantu s tělem? Youtuberka zkusila smradlavou challenge a zjistila, že...

reklama