Extrém

21. února 2019 15:21

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Máte malý PENIS? Tohle jsou 4 způsoby, jak si můžete zvětšit nádobíčko!

Líbí se vám holka, ale bojíte se, že by se lekla vašeho malého kašpárka? Tohle jsou zaručené tipy, jak tomu zabráníte.

Nebojte, pořád platí, že i s malým kašpárkem se při správné poloze a technice dá hrát pořádně velké divadlo. I přesto může malá chlouba spoustu mužů stresovat a také mnoha žen ji může netaktně okomentovat. A po stresu z malého nádobíčka se kvalitního sexuálního výkonu už opravdu nedočkáte. Dá se tomu přitom jednoduše předejít. Existují totiž zaručené způsoby, jak svůj penis přeci jen malinko zvětšit.

1. Oholte se - je to ten nejjednodušší a zároveň nejrychlejší trik. Sice svůj penis reálně nezvětšíte, ale opticky mu přidáte pár centimetrů. Oholte veškeré křovisko, ve kterém je kašpárek schovaný a nesměle vykukuje ven. Obnažený bez chuchvalců chlupů bude vypadat větší!

2. Zhubněte - čím jste tlustší a máte větší břicho, tím penis vypadá menší a je zapadlejší. Nenechte to dojít tak daleko, že si za chvíli na něj ani nedosáhnete či na něj přes svůj pupek neuvidíte. Když si vyrýsujete postavu a zchodíte svého “milana“, vykoukne i váš doposud špeky utlačovaný válečník.

3. Protáhněte ho - má to sice krátkodobý efekt, ale pokud vám jde jen o těch pár vteřin, když na něj holka poprvé pohlédne, tak to funguje. Penis si lehce promněte a natáhnete do délky. Pak už si jen chvíli přejíždějte po žaludu. Ne, nenabádáme vás, abyste masturbovali, jen si do něj vžeňte trochu krve a úd bude na chvíli větší.

4. Injekce - je to velmi radikální řešení, které doporučujeme asi nejméně. Jenže pro muže, který svůj špendlík musí hledat lupou, je spásou. Do penisu si pod lékařským dohledem (!) můžete nechat píchnout silikon a zvětšit ho podobným způsobem, jako si ženy zvětšují prsa.

Sdílejte článek

Přečtěte si také