Extrém

19. října 2014 16:50

Táňa Sáblíková

Pamatujete si své sny? Víme, co znamenají ty nejčastější…

Existují krásné sny, ale existují i ty děsivé, po kterých se vzbudíme propocení a jsme rádi, že skončily. Většinu snů si ale prostě a jednoduše nepamatujeme. Proč některé naše představy spadnou do zapomnění a některé si pamatujeme? Či se dokonce opakují? A co tedy vlastně znamenají?

Sny nejsou nic jiného než podvědomá vizualizace našich nejniternějších tužeb a strachů. Některé si ale pamatujeme prostě lépe než jiné.

1. Padání

Volný pád většinou do neznáma je hodně častým jevem, padáte a nevíte kam… a můžete mít dva pocity – buď se bojíte, nebo si to užíváte. Nezáleží ale příliš na pocitu, který máte, jde především o dobrodružství, které vás po dopadu čeká. A hlavně že i v reálném životě prahnete po dobrodružství! Takže pokud se vám zdá, že padáte, ihned jak vstanete, naplánujte si něco, co pro vás dobrodružství znamenat bude a co do vašich žil vlije adrenalin!

2. Pronásledování

Pokud vás ve snu někdo pronásleduje a vy víte kdo nebo co, máte z půlky vyhráno. Pokud to nevíte, je to špatné. To nebo kdo vás honí, vám totiž může napovědět, čeho se v reálném životě bojíte, nebo co by vás mohlo dohnat. Ať už je to vaše minulost, nebo jen něco, čeho se hodně bojíte.

3. Nevěra

Hodně lidem se zdá o tom, že je jejich partner podvádí. Není to ale tak, že by vaše podvědomí vědělo, že vás partner podvádí, jen váš strach, že by to mohl dělat, je opravdu hodně veliký.

4. Ztráta zubu

To, že vám ve snu vypadne zub, a prý to bývá hodně častý sen, neznamená, že byste měli dentální problémy, Jen se bojíte, že ztratíte někoho opravdu blízkého. Dalším významem můžou být i peníze – vypadnutí zubu může znamenat špatnou finanční situaci, ve které se nacházíte nebo vám hrozí.

5. Domy

Domy ve snech často ukazují to, jak se chceme prezentovat okolnímu světu, zvláště to platí v těch případech, kdy dům je uklizený, má záclony a upravenou zahradu. Znamená to, že chcete působit organizovaně a spořádaně, i když takoví ve skutečnosti třeba nejste.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také