Extrém

5. září 2015 13:38

redakce Prima Lajk

Polil své 3 děti benzínem a zapálil je! Křik uslyšela policistka a šla děti zachránit, podařilo se jí to?

Šílený případ násilí se stal v australském Perthu, kde otec zapálil své tři potomky, nejmladší dceři byly teprve čtyři roky! Naštěstí se k nim dostala policistka, která bydlí v sousedství. Děti ale skončily v nemocnici...

Zatímco sedmiletá holčička a šestiletý kluk už byli z nemocnice propuštěni a jsou teď u rodiny, čtyřletá dívenka strávila několik dní v umělém spánku. Naštěstí se její stav zlepšuje, i když utrpěla nebezpečné popáleniny, když ji její otec polil hořlavou kapalinou a zapálil v její postýlce!

Otec je teď pod dohledem psychiatrů a půjde před soud. S pokračujícím vyšetřováním je možné, že kromě ublížení na zdraví dostane ještě další obvinění, v tuto chvíli jich má na kontě už pět. Svoje děti se pokusil upálit, když byla v domě jejich matka! Ta vyběhla před dům a volala o pomoc. Křiku si všimla policistka, která bydlí v sousedství a vyběhla křičící ženě na pomoc. Když žena zákona vběhla do domu, všimla si hořící holčičky. Rychle vzala přikrývku a pokusila se plameny udusit. S popálenou holčičkou vyběhla ven a utíkala k sobě domů do koupelny, kde dítě dala pod studenou vodu, aby zmírnila popálení. To zachránilo holčičce život. Policistku hned označili za hrdinku. Skromná žena ale říká, že věří, že by něco takového udělal každý. Proč otec své děti zapálil, se zatím neví.

Sdílejte článek
Štítky policie bydlení

Přečtěte si také