Extrém

23. června 2016 13:51

Tereza Javorová

PŘÍBĚH: Myslel si, že mu uklízečka v domě krade. Ona si zatím užívala SEX s jeho...

Uklízečka si holt našla jinou zábavu!

Uklízení není žádná legrace, je to špinavá, často velmi špatně placená práce a málokdo se v praním cizích spodků realizuje. Uklízečky se tak občas rozptýlí tím, že si vyzkoušejí ty krásné boty paní domu nebo si sednou do koženého křesla svého zaměstnavatele.

Manželský pár si najal pětadvacetiletou vysokoškolačku. Dívka měla dobré reference, ale muži se nějak nezdála. Pojal podezření, že v jejich domě možná krade. Do ložnice tak tajně nainstaloval kamery, aniž byd to řekl své ženě. Jednou večer se pak zběžně podíval na záběry, co kamera přes den natočila, a zůstal v absolutním šoku. To, co uviděl, si nepředstavoval ani v těch nejdivočejších snech.

Studentka vešla do ložnice a začala obyčejně uklízet. Pak ale vytáhla ze skříně velkou krabici. K šoku muže z ní začala vytahovat sexuální pomůcky jeho ženy, lehla si na jejich manželskou postel a začala se jimi uspokojovat. Jenže to není všechno. Do pokoje náhle vstoupila jeho manželka! Místo toho, aby uklízečku vyhodila, si k ní přisedla na postel a... začala uspokojovat uklízečku sama orálním sexem. Obě divošky se pak vystřídaly. "Nebylo nic horšího než vidět hlavu uklízečky mezi nohama mé ženy!" svěřoval se na sociální síti Reddit zoufalý muž.

Většina mužů ho ale nechápe. Sice by asi prý byli také naštvaní, kdyby si to ženy rozdávaly samy a nepřizvali muže k sobě, ale vidět dvě ženy při sexu přece není nevěra, ale splněný sen, ne?


Přečtěte si také