návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

První fotky týraného pejska z Česka vám vženou slzy do očí. Jak moc je jeho stav vážný?

Jak je na tom týrané štěně?
Vydáno: 18.03.2018
Týraný pes je v péči profesionálů
Týraný pes je v péči profesionálů Autor: facebook.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Případ týraného psa z Prachatic otřásl minulý týden internetem a 24letý Jakub L., který psa na videu brutálně zbil, se rychle stal nejnenáviděnějším člověkem v republice. Právem. Momentálně proti němu bylo podáno trestné oznámení, lidé v jednu chvíli chystali snad i lynč, a nám je vlastně jeho další osud docela ukradený. Určitě však nebude pěkný. Důležité je, jak je na tom v současné chvíli malý pes.

 

 

Jak vidíte na facebookovém příspěvku Veterinární ordinace Vimperk, o psa nyní usilovně pečují profesionálové, kteří se snaží uzdravit jak ty fyzická zranění, tak rovněž i ta psychická. Těžko říct, čím si pes procházel s bývalým majitelem předtím, dá se ale předpokládat, že to nebylo nic snadného a léčivý proces tak může zabrat klidně i měsíce. Nezbývá než doufat, že se Marley – jak se štěně jmenuje – plně zotaví a brzy skončí u opravdového majitele, který si bude Marleyho vážit.

Jaký je stav týraného pejska?

Šokující zvrat v případu týraného štěněte! Útočník byl brutálně napaden. Jak je na tom pejsek?

Odporné týrání psa.

VIDEO: Brutální záběry týrání štěněte, které hýbou Českem! Nikdo nechápe, jak to mohl muž udělat! Co na to útočník řekl?

Článek je zařazen v: týraný pes , štěně , Česká republika , veterinární ordinace , video , stav , zdraví