Extrém

18. března 2018 11:19

redakce Prima Lajk

První fotky týraného pejska z Česka vám vženou slzy do očí. Jak moc je jeho stav vážný?

Jak je na tom týrané štěně?

Případ týraného psa z Prachatic otřásl minulý týden internetem a 24letý Jakub L., který psa na videu brutálně zbil, se rychle stal nejnenáviděnějším člověkem v republice. Právem. Momentálně proti němu bylo podáno trestné oznámení, lidé v jednu chvíli chystali snad i lynč, a nám je vlastně jeho další osud docela ukradený. Určitě však nebude pěkný. Důležité je, jak je na tom v současné chvíli malý pes.

Aktuální informace o štěňátku Marleym. V úterý 13.3.2018 jsme přijali k hospitalizaci štěně labradora. Štěně přišlo k...

Posted by Veterinární ordinace Vimperk on Friday, March 16, 2018

Jak vidíte na facebookovém příspěvku Veterinární ordinace Vimperk, o psa nyní usilovně pečují profesionálové, kteří se snaží uzdravit jak ty fyzická zranění, tak rovněž i ta psychická. Těžko říct, čím si pes procházel s bývalým majitelem předtím, dá se ale předpokládat, že to nebylo nic snadného a léčivý proces tak může zabrat klidně i měsíce. Nezbývá než doufat, že se Marley – jak se štěně jmenuje – plně zotaví a brzy skončí u opravdového majitele, který si bude Marleyho vážit.


Přečtěte si také