Extrém

21. března 2017 16:05

redakce Prima Lajk

Puberťák napsal svému otci, že je haj*l. On se mu pomstil tímto parádním způsobem

Nic jiného si synáček ani nezasloužil, co myslíte?

Všichni slušně vychovaní lidé samozřejmě vědí, že sprostě nadávat rodičům se prostě nesmí a je to ta poslední věc, co by vás měla kdy napadnout. Třináctiletý kluk Jack Robertson to pak zjistil tím nejkrutějším způsobem. Svému tátovi totiž omylem poslal zprávu, v níž napsal, že je haj*l. Ihned poté ovšem napsal zprávu týkající se videohry a bylo evidentní, že zpráva byla adresována jeho kamarádovi.

Ihned, jak si Jack všiml svého omylu, snažil se tátovi za každou cenu omluvit. Napsal mu, že se omlouvá a nadávku chtěl poslat někomu jinému. Následovaly výmluvy typu, že nic podobného už nikdy neřekne, a že se chtěl kamaráda vlastně zeptat, co toto sprosté slovo znamená. Otec se mu pak pomstil tím nejlepším způsobem, nechal svého potomka pořádně vydusit a několik hodin ho ignoroval.

Po několika hodinách začal synovi posílat vtipné obrázky a stresovat ho zprávami, že mu nevěří a čeká ho krutý trest. Ve skutečnosti se ovšem otec synkovým omylem spíše pořádně bavil. I přesto ale Jacka trest nakonec neminul. Za nadávání v tak mladém věku mu byla na víkend zabavena všechna elektronika a musel uklidit celý byt. Svou konverzací pak nyní oba baví celý internet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také