Extrém

29. února 2016 12:31

redakce Prima Lajk

ŠÍLENÁ GALERIE: Utrácí miliony, aby vypadala jako svoje karikatura! Líbí se vám?

Krystině Butel bylo teprve patnáct, když si nechala na dovolené na Ibize namalovat portrét od karikaturisty. Obraz jí doslova změnil život! Třicetiletá žena se snaží vypadat přesně jako on!

A do plastických operací, které ji mají přiblížit vysněnému ideálu krásy, investovala už 130 tisíc liber, což je téměř 4,5 milionu korun. Britka navíc tvrdí, že její cesta za perfektním vzhledem ještě není u konce. „Nemyslím si, že někdy přestanu chodit na plastické operace. Až zestárnu, budu muset udělat víc pro to, aby moje tvář vypadala pořád takhle,“ říká Krystina.

Měsíčně utratí několik tisíc korun za solárium. Vůbec nejdražší položkou na jejím seznamu je prodlužování vlasů. Za tuto proceduru už dala více než milion a půl. Pět operací na zvětšení prsou ji vyšlo na 800 tisíc korun.

„Když jsem poprvé viděla tu karikaturu, bylo to ono. Byla jsem tak šťastná. Zjistila jsem, kým bych chtěla být. Chtěla jsem vypadat jako ta kresba,“ tvrdí žena a dodává, že právě umělec na Ibize objevil její já. Líbí se vám?

Sdílejte článek
Štítky krása galerie karikatura plastická chirurgie vzhled

Přečtěte si také