návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Extrém

ŠÍLENÉ: Ubodala manžela i dceru, aby je ochránila před upíry! Trest, který dostala u soudu, je směšný…

Angličanka Shelley Christopher ubodala svou dceru a manžela. Druhé dítě se jí ubodat nepodařilo a po hrůzném činu ji odvezla se šest a půl centimetru hluboko zabodnutou tužkou v hrudníku do nemocnice.
Vydáno: 21.10.2015
Stály za tím filmy a knihy o upírech?
Autor: profimedia Stály za tím filmy a knihy o upírech?

Žena byla přesvědčená, že její nejbližší jsou upíři. Začala s mladším potomkem, když se objevil její manžel s dcerou. Zaútočila tedy na ně a za křiku „Ty jsi jeden z nich, jsi upír!“ devětadvacetkrát bodla nebohého muže!

Dceru pak zabila šesti bodnutími. Přeživší dítě vzala do nemocnice, kde ho ihned operovali a vyndali z něj dřevěnou tužku. Právě dřevěný předmět vpravený do těla měl zabránit, aby se Shelleyina rodina proměnila v upíry.

Oběti našli až po týdnu, muž měl v hrudníku dřevěnou násadu štětce a holčička měla přes hlavu zkrvavený ručník a byla pokrytá samolepícími papírky a v pravé ruce svírala umělou květinu. Jenže to nejděsivější teprve mělo přijít. Soud uznal, že žena byla v době činu šílená, takže jí soud neshledal vinnou ze dvou vražd a jednoho pokusu o vraždu.

Šílená verze známého dramatu...

DĚSIVÉ: Zvrácená puberťačka nutila přítele k sebevraždě přes SMSky. Vlezl do auta a...

Majellu Lynch zabila zdánlivě neškodná alhev šampónu

DĚSIVÉ! Ženu zabili lahví šamponu, porotkyně z toho u soudu omdlela

Článek je zařazen v: vražda , upír , trest , dřevo , hrudník , tužka , soud

reklama