Extrém

18. srpna 2019 13:48

redakce Prima Lajk

Teenager si strčil do penisu jehlu, aby dosáhl lepšího orgasmu. Pánové, tuhle úchylárnu fakt nezkoušejte

Pokud si budete chtít zvýšit sexuální vzrušení, vyhněte se prosím strkání jehel do penisu... sami zjistíte, že zákrok v narkóze vám za to fakt nestojí.

Velmi kuriózní případ zažili lékaři v jedné tuniské nemocnici La Rabata. Čtrnáctiletý teenager tam totiž přišel s tím, že se už tři dny nedokáže vymočit. vyšetření pak ukázalo, že si o několik dní dříve vtlačil do penisu jehlu, která mu prý měla posloužit jako stimulant sexuálního vzrušení. Doktoři nejprve ostrý předmět neviděli. Že je 5 centimetrů hluboko odhalil až rentgenový snímek.

Chlapci tak museli devět centimetrů dlouhou jehlu odstranit z penisu kleštěmi v celkové anestezii. Podle zaměstnanců místní urologické kliniky jsou podobné případy velmi vzácné. Lidé navíc s podobnými „diagnózami“ navštěvují lékaře pozdě, protože jsou v rozpacích a stydí se. Lékař ošetřující teenagera uvedl ve zprávě, že pacienta propustili jeden den po zákroku a poslali ho na vyšetření k psychiatrovi, který potvrdil, že chlapec netrpí žádnými duševními poruchami. I přesto musí dál navštěvovat svého školního psychologa.

Tentokrát měl chlapec štěstí, že se jeho nerozvážnost obešla bez trvalých zdravotních následků. Pokud si ale příště nedá větší pozor, může kvůli tomuto druhu fetiše dopadnout daleko hůř.

Sdílejte článek
Štítky Penis lékař orgasmus fetiš penis jehla zákrok erotika sexuální vzrušení

Přečtěte si také