návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

Teenager si strčil do penisu jehlu, aby dosáhl lepšího orgasmu. Pánové, tuhle úchylárnu fakt nezkoušejte

Pokud si budete chtít zvýšit sexuální vzrušení, vyhněte se prosím strkání jehel do penisu... sami zjistíte, že zákrok v narkóze vám za to fakt nestojí.
Vydáno: 18.08.2019
Teenager si strčil do penisu jehlu kvůli sexuálnímu vzrušení
Autor: iStock Teenager si strčil do penisu jehlu kvůli sexuálnímu vzrušení
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Velmi kuriózní případ zažili lékaři v jedné tuniské nemocnici La Rabata. Čtrnáctiletý teenager tam totiž přišel s tím, že se už tři dny nedokáže vymočit. vyšetření pak ukázalo, že si o několik dní dříve vtlačil do penisu jehlu, která mu prý měla posloužit jako stimulant sexuálního vzrušení. Doktoři nejprve ostrý předmět neviděli. Že je 5 centimetrů hluboko odhalil až rentgenový snímek.

Chlapci tak museli devět centimetrů dlouhou jehlu odstranit z penisu kleštěmi v celkové anestezii. Podle zaměstnanců místní urologické kliniky jsou podobné případy velmi vzácné. Lidé navíc s podobnými „diagnózami“ navštěvují lékaře pozdě, protože jsou v rozpacích a stydí se. Lékař ošetřující teenagera uvedl ve zprávě, že pacienta propustili jeden den po zákroku a poslali ho na vyšetření k psychiatrovi, který potvrdil, že chlapec netrpí žádnými duševními poruchami. I přesto musí dál navštěvovat svého školního psychologa.

Tentokrát měl chlapec štěstí, že se jeho nerozvážnost obešla bez trvalých zdravotních následků. Pokud si ale příště nedá větší pozor, může kvůli tomuto druhu fetiše dopadnout daleko hůř.

Dětská vynalézavost opět udeřila

GALERIE: Teenagerovi museli z břicha odstranit 29 magnetických kuliček. Protlačil je tam skrz svůj penis

Student

ODHALENO: Teenageři špatně spí a milují rizikový sex, tvrdí experti. Jak tyto dvě věci souvisí?

Článek je zařazen v: Penis , jehla , sexuální vzrušení , erotika , zákrok , fetiš