Extrém

19. září 2017 14:24

redakce Prima Lajk

Tohle je práce snů: Budete dostávat statisíce za cestování po světě a pití ginu! Jdete do toho?

Dovedete si představit lepší práci než tuhle?

Pokud máte rádi gin a cestování, tento online klub má pro vás perfektní nabídku práce. ILoveGin.com je západolondýnský online ginový a tonicový klub, který si najímá tzv. gin-stážisty, aby testovali giny po celém světě. Práce na částečný úvazek na této pozici, za kterou společnost platí 20 000 liber (v přepočtu 591 280 Kč), vyžaduje, aby stážista cestoval po Velké Británii a Evropě a každý týden navštívil jednoho nebo dva výrobce ginu, aby ochutnal jejich produkty.

Jodhi Dinsdale, která po vyškolení na učitelku pracovala sedm let ve školství, porazila více než 5 000 lidí v konkurzu na tuto pozici, na niž viděla reklamu na Facebooku. Jodi byla vybrána po intenzivním procesu, který vyžadoval po uchazečích publikování přehledu o zkušenostech s ginem na sociálních sítích, natočení videa, které vysvětluje, proč by právě oni byli ideální pro tuto pozici, a vytvoření vlastního drinku s ginem populární značky Portobello Road Gin.

Inspirována drinkem s názvem Breakfast Martini použila Jodhi domácí grapefruitovou hmotu podobnou tvarohu a byla vyhlášena vítězkou. Ačkoliv popisuje tuto svou novou práci jako nejlepší na světě, měla zpočátku strach z možností kariérního postupu. Nikdo z její rodiny a známých nechápal, jak mohla opustit tak jistou práci v oblasti vzdělávání a jít pracovat na poloviční úvazek jako gin-stážistka. My se jí ale teda až tak nedivíme, vždyť to zní opravdu jako práce snů, nemyslíte?

Sdílejte článek
Štítky práce ochutnávka gin

Přečtěte si také