Extrém

16. července 2014 14:50

Táňa Sáblíková

Unesená našla svoji rodinu po 16 letech – díky soutěži krásy a babičce!

Je to jak příběh z amerického filmu! V dětství byla unesena, prodána a o 16 let později díky účasti v soutěži krásy našla svoji původní rodinu!

Olga Romanovich byla unesena ve svých čtyřech letech a následně prodána do romské rodiny za pár zlatých náušnic. Zdrcená matka se po únosu dcery a rozpadu manželství s Olžiným otcem přestěhovala z Běloruska do Moldávie a začala nový život.

Náhoda nebo osud, říkejte si tomu, jak chcete, Olga, přejmenovaná na Mariu Preydu, žila se svými rodiči, kteří si malou holčičku koupili, právě v Moldávii. A tam se zúčastnila soutěže krásy, kterou vyhrála! A právě díky tomuto vítězství se vlastně setkala se svojí původní rodinou. Marie, původně Olga, sama kontaktovala Interpol, který zjistil, že dívka byla unesena a prodána nedaleko hranic s Ukrajinou. Dívka se tak po šestnácti letech setkala se svými pravými rodiči.

„Byla jsem milovaná i v mé náhradní rodině, vychovávali mě, jak nejlépe uměli,“ řekla Olga listu Komsomolskaya Pravda. „Nejzvláštnější je, když přijde ten pocit, že to není vlastně váš život. Že nejste jako oni. Že jste jiní,“ prozradila dál. Olga také prozradila, že na cestu k nalezení svých pravých rodičů ji navedla adoptivní babička, se kterou si byla velice blízká.

A jaké bylo setkání s matkou? „Matka byla moc nemocná, ona nežila, jen přežívala. Byla ukrytá ve svém vlastním světě.“ Navíc zjistila, že má i tři bratry, kteří byli taktéž adoptovaní, když matka přestala zvládat péči o ně, a tak se je snaží také najít.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také