Extrém

16. února 2015 12:38

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nezletilí vrazi – Tyhle děti udělaly strašné věci

Stříleli, bodali, škrtili... A ještě nebyli dospělí. Podívejte se na tváře nezletilých vrahů. Z jejich skutků jde mráz po zádech.

Tak například: Mary Bell bylo jedenáct let, když postupně uškrtila čtyřleté a tříleté batole. Nešlo o žádný amok, vraždy dělilo několik dnů. Ve známém případu z Liverpoolu dva školáci odvedli z nákupního centra dvouletého chlapečka, umlátili ho a nechali tělíčko na kolejích. Joshua Phillips zabil osmiletou sousedku Maddie, protože ho rozčiloval její pláč při hře. Tělo schoval pod postel, kde ho našla o týden později jeho matka. Kiplan Kinkel zastřelil oba rodiče a dva spolužáky. Dvanáctiletá Jasminen spolu s třiadvacetiletým milencem vyvraždila celou rodinu. Ona bude v jednadvaceti volná, on dostal třikrát doživotí. Jedenáctiletý Jordan Brown zastřelil družku svého otce, když spala. Byla v osmém měsíci těhotentství.

U nás v posledních deseti letech z podobných případů vzbudila největší pozornost vražda třináctileté Barbory Němečkové nedaleko Kmetiněvsi. Zabíjel patnáctiletý spolužák, prozradil ho vzorek DNA. Nezletilý vrah byl již propuštěn na svobodu.

Sdílejte článek
Štítky vražda vrah nezletilý

Přečtěte si také