Extrém

31. srpna 2015 11:27

Tereza Javorová

VÝZKUM: Jaké je nejvíce erotogenní místo na ženském těle? Dotkněte se jí tady a roztaje vám pod rukama!

Jsou věci, které vás ve škole nenaučí, ale na rozdíl od diferenciálních rovnic by se vám v životě setsakramentsky hodily. Třeba to, kde se máte ženy dotknout, aby sladce vydechla "Áách". Naštěstí pár vědců se obětovalo a ženy otestovali, které místo na jejich těle je pro ně nejvíce vzrušující.

Dotazník vyplnilo 2 302 žen, které měly schválně vynechat genitálie, protože ty by se logicky umístily na prvním místě. Výzkumníky najaté společností Skyn Condoms naopak zajímalo, jaká jiná místa působí jako rozbušky ženské rozkoše.

Jaká místa byste si tedy na ženě měli zakroužkovat, abyste je příště zase zmateně nehledali?

1.♦ První místo s přehledem obsadily bradavky. Více jak třetina žen (35 %) miluje, když si hrajete s jejich růžovými knoflík. Sice s nimi nestačí pouze pootočit, abyste ženu sexuálně "zapnuly", ale přes jejich šikovnou stimulaci vede přímá cesta do ženského klína bez zvláštních dopravních omezení.

2.♦ Stříbro patří šíji. A to nejen, když ženě kolem krku připnete blýskavý řetízek či náhrdelník. Pro 28 % žen je líbání na krku důvodem, proč ze sebe začnou zběsile strhávat oblečení.

3.♦ Na třetím místě se překvapivě neumístily rty, slabiny nebo vaše platební karta. Zasedl jej zadeček! 15 % žen vrní blahem, když jim mačkáte, hladíte a možná i trochu poplácáte zadek. Ve výzkumu bohužel nebylo zjišťováno, jestli můžete zajít i trochu dál a hlouběji a pootevřít jí zadní vrátka...

4.♦ Bramborovou medaili (6 %) získala záda. Takže partnerku před spaním jakoby jen tak škrábejte na zádech nebo jí nabídněte uvolňující masáž. Spát pak ale rozhodně nepůjdete.

5.♦ Kdo by čekal, že čím blíž klínu se budete partnerky dotýkat, tím lépe, ten by se šeredně zmýlil. Hlazení po bříšku vzrušuje pouze 4 % žen, protože buď vám ruka uvízne mezi jejími faldíky, nebo vám to nedá a začnete ji krutě lechtat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také