Extrém

6. ledna 2015 15:50

Táňa Sáblíková

Znásilnil přítelkyni svého synovce! Odplata byla „sladká“…

Že se za zadanými ženami neleze, to by měl vědět snad každý muž. Někdy to ale někteří pozapomenou a dopadá to opravdu špatně! Zvlášť když je ta žena nechce, je o mnoho let mladší a je přítelkyní mužova synovce! Pak to opravdu nedopadá hezky!

Své o tom ví dvaapadesátiletý Američan William L. Mattson, který měl zálusk na přítelkyni svého synovce. Ten to totiž netušil a přivedl svou slečnu na novoroční party do otcova domu, kde bydlel i jeho strýc.

„Muž vypověděl, že odešel ze svého pokoje, kde nechal svoji přítelkyni. Když se po chvíli vrátil, slyšel sténání zevnitř pokoje, který sdílel se svojí přítelkyní. Na nic nečekal a vykopl dveře, které byly zamčené. Uvnitř našel strýce, jak si na jeho slečně vynucuje sexuální styk,“ zní oficiální policejní zpráva.

To ale nebylo vše. Synovec si chování svého strýce nenechal líbit a počkal si na něj… A jak dvaapadesátiletý William dopadl? Nepříliš slavně, synovec ho totiž bez milosti zmlátil!

Dvaapadesátiletý William L. Mattson znásilnil přítelkyni svého synovce! Ten si to nenechal líbit a svého strýce zmlátil!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky pokoj

Přečtěte si také