Hvězda Zaklínače se vyjádřila k odchodu Henryho Cavilla. Přiznává, že jde o konec jedné éry

Jak se herec Joey Batey smířil s odchodem Henryho Cavilla ze seriálu Zaklínač? Co vzkazuje zklamaným fanouškům?

34letý Joey Batey nepatří k těm nejznámějším hercům na světě, díky seriálu Zaklínač a své roli barda Marigolda ale přece jen nabral nemalou popularitu minimálně mezi fanoušky fantasy. Jenže před časem přišla šokující zpráva, že hlavní hvězda seriálu Henry Cavill projekt opouští po třetí řadě a v těch budoucích bude nahrazen Liamem Hemsworthem. Tuto novinu fandové seriálu pochopitelně nepřijali zrovna nejlíp, mnozí už přislíbili, že ho po odchodu Cavilla přestanou sledovat. Nyní se každopádně k věci vyjádřil samotný Batey.

Ten řekl, že to na něj působí trochu jako konec jedné éry a že vlastně chápe, proč to fanoušky tak trápí. Na druhou stranu si však on ani nikdo z tvůrců z těch nejhlasitějších kritiků nic nedělá, protože o nich vlastně ani moc neví, jelikož není na sociálních sítích. Praxe, kterou podle něj dodržují i ostatní členové štábu.

Představitel Marigolda dále uvedl, že ačkoli to nový herec nebude mít jednoduché, už nyní prý na roli trénuje a snaží se připravit, jak nejlíp může, aby byl za Cavilla adekvátní náhradou. Už jen to prý Bateyho naplňuje optimismem, že celá výměna dopadne dobře a že i fanoušci seriálu nakonec přijmou nového Geralta za svého.

Sdílejte článek
Štítky herec fanoušci obsazení Henry Cavill Zaklínač Joey Batey