Showbyznys

26. října 2023 15:22

Josef Šťastna

Kauza Kazma: Co zbylo z milionu dolarů? Na pomoc dětem šlo 180 tisíc korun

Kazma rozházel miliony ze soutěže: Bankovky pršely z vrtulníku

Kazmova hra o milion dolarů definitivně skončila, což je dobře. Kontroverzní bavič se rozhodl, že peníze nechá vyhodit z vrtulníku a pak se bavil, jak lidé na poli sbírají bankovky. Kolik tisíc šlo na charitu? To je zásadní otázka.

Kamil Bartošek zvaný Kazma na sebe dokázal strhnout obrovskou pozornost, ale je otázkou, zda o takovou pozornost stál a zda po celé show nezůstal kolem internetového baviče odér trapnosti. Řada českých celebrit uvedla, že je Kazma znechutil, když nechal bankovky shodit z vrtulníku.

„Wow, geniální nápad, jak ponížit lidi. Možná jim to mohl rovnou naházet do hnoje, aby se víc pobavil. Šílené dno,“ uvedla na svém Instagramu spisovatelka Radka Třeštíková, která dodala, že pro Kazmovu hru pochopení nemá. Také influencerka Nikol Leitgeb vzkázala, že si není jistá, zda je takové nakládání s penězi vhodné.

Naštěstí se část peněz dostane k lidem, kteří je potřebují. Na pole k Lysé nad Labem vyrazil s kamarády také influencer Rošťák Svobík. Partičce mladých lidí se do batohu povedlo nasbírat přes 180 tisíc korun.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Podívejte se, jak Kazma umí utrácet peníze za nemovitosti

Rošťák Svobík, vlastním jménem Leoš Svoboda, se rozhodl, že peníze neutratí za drogy či výlet do zahraničí, ale dá je na dobrou věc. Veškeré peníze věnuje organizaci, která pořádá letní tábory pro děti bez domova. Za toto rozhodnutí, na které upozornil web Antiyoutuber.cz, si Leoš zaslouží velký potlesk.

Sdílejte článek

Přečtěte si také