Showbyznys

23. října 2023 10:40

Josef Šťastna

Měl ty peníze naházet do hnoje, tohle je totální dno. Leitgeb a Třeštíková kritizují Kazmu

Kazma rozházel miliony ze soutěže: Bankovky pršely z vrtulníku

Hra je u konce a zbyla divná pachuť. Kamil Bartošek zvaný Kazma se rozhodl, že milion dolarů nechá shodit z vrtulníku a pak se bavil, jak se lidé vrhali na bankovky. Řada českých celebrit uvedla, že Kazmovo rozhodnutí je hodně nevkusné až ubohé.

Kazmův film ONEMANSHOW: The movie měl obrovské promo a diváci v první fázi opravdu na film chodili v hojném počtu. Někteří lidé asi opravdu věřili, že mají šanci vyhrát milion dolarů, což je v přepočtu 22 milionů korun. Jenže trezor nikdo neotevřel a Kazma se rozhodl, že bankovky nechá vysypat na pole u Lysé nad Labem. Kazmovo rozhodnutí nyní kritizuje řada českých celebrit. Podle některých slavných Čechů Bartošek ukázal, že si neváží nejen peněz, ale že že si neváží ani svých fanoušků.

„Ještě že na světě zrovna není ani jedno místo, kde by mohl milion dolarů třeba zachránit životy,“ posteskl si prostřednictvím Instagramu Jordan Haj, který je partnerem zpěvačky Emmy Smetana. Ještě se ale držel v klidu. Jeho kamarádka Radka Třeštíková byla mnohem důraznější.

„Wow, geniální nápad, jak ponížit lidi. Možná jim to mohl rovnou naházet do hnoje, aby se víc pobavil. Šílené dno,“ uvedla Třeštíková na Instagramu a dodala: „Ne, od těch lidí, co se tam ženou za penězi, to je vzhledem k ekonomické situaci v zemi u mnohých omluvitelné, ale fakt, že tohle Kazma považuje za zábavnou hru, tak to teda díky a čau, už nikdy,“ napsala naštvaná spisovatelka.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Rodiče nemocného Martínka poděkovali Nikol Leitgeb. Lidé vybrali více než 150 milionů

Nikol Leitgeb říká, že šlo o zoufalé lidi

Kdo je z Kazmy zoufalý, je také influencerka Nikol Leitgeb, která v minulosti proslula tím, že má srdce na správném místě a přes své sociální sítě zajistila pomoc velké řadě lidí. „Je mi z toho smutno,“ napsala Nikol na sociální sítě. „Asi si umím představit, že spousta lidí tam běžela fakt ze zoufalství, že třeba fakt nemají na živobytí. A tohle pro ně nebyla zábava, ale vlastně strašná potupa a stres. Ale třeba se mýlím,“ dodala zaskočená influencerka.

Kazma je ale ze svého nápadu nadšený. Uvedl, že rozhazování bankovek si skvěle užil. „Bylo to ultra epické, úplně z toho mám husí kůži,“ popsal kontroverzní bavič pro Blesk.cz.


Přečtěte si také