Sex a vztahy

18. října 2023 11:32

Josef Šťastna

Kulturistická babička tvrdí, že měla v posteli 800 mužů. Některé brala po dvou

Táhne jí pomalu na šedesát a měla by péct koláče pro svá vnoučata, ale influencerka Andrea Sunshine (53) má úplně jiné koníčky. Ráda posiluje a ráda souloží s muži i ženami. Sexem opravdu žije tak mocně, že jí prý zakázali přístup na některé seznamky.

Andrea Sunshine, která žije v Londýně, se ráda stará o pořádné skandály nejen na Instagramu, kde ji sleduje více než půl milionu lidí. Daleko zajímavější zážitky ale slibuje její účet na OnlyFans. Andrea by se asi měla starat o svá dvě vnoučata, ale větší péči věnuje chlapům.

Profesionální fitness trenérka se netají tím, že miluje nahotu a sex. Ráda chodí na nudistické pláže, kde provokuje muže dokonalou figurou, na kterou dře několik hodin denně. Andrea říká, že největší vášeň pro ni představuje živočišné milování. Dříve prý byla cudnou ženou, ale po rozvodu se uvolnila a do svádění pořádně šlápla. Podle svých slov už má zablokovaný přístup na několik seznamek, protože tam řádila jako černá ruka.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Podívejte se, jak bydlí Agáta Hanychová

Nedávno se Andrea nechala slyšet, že měla asi 800 chlapů a také pár milenek. Jde o číslo, jakým se nemohou často pochlubit ani některé pornoherečky. Andrea ale přiznala, že některé pány brala po dvou, protože ji vzrušuje také skupinový sex.

Andrea pro deník Daily Star také uvedla, že každý den dostane padesát zpráv, kde ji lidé zvou na sexuální radovánky. Pak prý už stačí si jen vybrat ty správné koně.

Sledujete podcast Hlasy zločinu? Podívejte se na ukázku:

Sdílejte článek
Štítky Londýn postel Instagram seznamka OnlyFans Daily Star Andrea Sunshine

Přečtěte si také