Extrém

2. listopadu 2017 14:45

redakce Prima Lajk

FOTO: Vidíte na obrázku muže, nebo ženu? Budete se divit, co všechno odpověď prozradí o vaší osobnosti

Myslíte si, že se jedná o obyčejný obrázek? Tak to jste na omylu.

Následující obrázek pochází ze stránek Psych2go a je zajímavý hned ze dvou důvodů. Jedná se totiž o optickou iluzi, u níž není jasné, co se na obrázku přesně nachází. Každý pak na něm na první pohled uvidí něco jiného.

A právě to nás přináší k druhému zajímavému důvodu. Obrázek je totiž zároveň jakýmsi psychologickým testem. To, co na obrázku uvidíte, pak toho podle tvůrců vypoví hodně o vaší povaze. A co přesně se z obrázku dozvíte, pokud vidíte muže či ženu?

Co vidíte na obrázku? Foto: psych2go.net

Vidíte tvář muže – Je rozený vůdce. Takový člověk překypuje energií, zvědavostí nápady a pro dobro či štěstí ostatních udělá prakticky cokoliv. Má tvrdou hlavou a kamarády či blízké staví nad své vlastní zájmy. I když se pak někdy snaží tvářit bezstarostně, za svým úsměvem často skrývá starosti, které však nechce navenek nechávat příliš znát. I když by se zkrátka pro ostatní rozkrájel, je velmi často uzavřený a své emoce dává najevo dosti těžko

Vidíte tvář ženy – Takového člověka ostatní lidé obdivují pro jeho štědrost, pozitivní myšlení a schopnost vše naplánovat. Když jde o jeho sny či zájmy, vrhá se do všeho na 100 %. Takový člověk je v kolektivu často oblíbený, bývá ovšem také náladový a je mnohdy těžké s ním vyjít. Vybírá si proto jen pár kamarádů, s nimiž si je opravdu blízký. Někdy má zkrátka raději samotu a duševní klid než přítomnost velké skupinky lidí.

Sdílejte článek
Štítky Žeňa muž test

Přečtěte si také