Showbyznys

6. září 2023 19:09

Josef Šťastna

Lelo, kde máš vlastně bradavky? Vémolova manželka zaskočila fanoušky odvážnou fotkou

Karlos Vémola letí s rodinou do vodního světa

Legenda MMA scény Karlos Vémola pobývá v Thajsku, kam vzal tentokrát také svou manželku Lelu. Dvojice dává na Instagram řadu zajímavých fotek. Ta poslední, kterou Lela ukázala, je hodně odvážná.

Fanoušci Karlose Vémoly a jeho manželky Lely si už zvykli na to, že tento pár nikdy nenudí. Momentálně jsou na dovolené v Thajsku a plní Instagram zajímavými příspěvky, kde se spojuje exotika i erotika.

Nejnovější příspěvek ze slunečného Thajska je ale hodně odvážný. Lela ukázala své silikony v celé kráse a plno fanoušků a fanynek ji za to kritizuje. Některé dámy se dokonce na Instagramu zeptaly, jaký příklad Lela dává takovými snímky svým dětem.

„Nedávno Lela psala o hnusných komentářích a jakým smutným vzorem jsou pak tito lidé pro své děti – s tím naprosto souzním a souhlasím. Mě od té doby již několikrát napadlo, jakým vzorem je ohledně vztahu k tělu své dceři? Jak se asi bude cítit ta holčička, až bude vyrůstat a sledovat svou mámu a její pocit, že po těch všech plastikách je dokonalá,“ napsala jedna z žen, které Lelu na Instagramu sledují.

Další příspěvky ale byly mnohem drsnější. Jeden komentář byl o tom, že jedno prso směřuje do Košic a druhé na Bratislavu. Další lidé nechápali, kam se schovaly bradavky. Přece není možné, aby z fotky utekly? Přitom Lela má v poslední době hezkou postavu a má na to, aby pozornost dokázala upoutat i jinak.

Sdílejte článek
Štítky Instagram Bratislava Thajsko MMA Karlos Vémola Lela Ceterová bradavka Lela Vémola

Přečtěte si také