Martin Fenin na Silvestra sekal dobrotu. Po fekální kauze se věnoval rodině

Fotbalový bouřlivák Martin Fenin (36) umí být i hodným klukem, ale to nesmí být v jeho dosahu kumpáni a alkohol. Zdá se, že vstup do roku 2024 prožil s těžce zkoušenou rodinou.

Zdá se, že fotbalový rebel Martin Fenin ještě nevzdal pokusy zachránit své manželství s půvabnou Beatou, kterou si vzal v březnu 2021. Pokud by fotbalista šel opravdu do sebe, tak největší radost z toho bude mít malá Mia, která tatínka miluje.

Snímek, který bývalý fotbalový reprezentant uveřejnil na svém Instagramu, hovoří jasnou řečí. Fenin vypadá jako zbitý pes, manželka má oči plné starostí a dcera doufá, že vše dobře dopadne.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Bouřlivák Fenin se oženil. V Řeporyjích si vzal policistku

Fenin se tak k rodině vrátil po nepříjemné fekální kauze, o které první informoval Blesk. Podle informací bulvárního deníku se Fenin na podzim opíjel, přespával v autě a na zemi v garáži po něm zůstávaly zvratky a exkrementy.

„Podělanou garáž po sobě pochopitelně neuklidil. A když dům objednal úklid, on ani nedal auto pryč, aby se to umylo. Je to bezohledné hovado, které nám ničí dům. Leží tam třeba střepy z rozmlácených flašek. A také se v domě potulují divní lidé, které tam pouští,“ popsali šokovaní sousedé bulvárnímu deníku s tím, že Fenin byl často opilý a někdy ho našli spát před domem.

Pokud by Fenin nyní začal sekat dobrotu a bojovat se svými démony, radost z toho budou mít nejen fanoušci, ale hlavně milující rodina.

Sdílejte článek
Štítky alkohol rodina Instagram alkoholismus fotbal Martin Fenin silvestr

Přečtěte si také