Virály

27. dubna 2023 18:40

redakce Prima Lajk

Milionář si vzal o 43 let mladší modelku. Lidé jejich lásce nevěří

Postarší milionář si vzal mladou modelku. Dvojici dělí 43 let, ale přesto jsou spolu šťastní. I když lidé jim to moc nevěří…

Argentinský developer Eduardo Francisco Costantini (76) si vzal za ženu teprve 30letou modelku Elinu Fernandez. Jmění tohoto muže činí v přepočtu zhruba 25 miliard korun. Zřejmě proto se najdou tací, kteří jejich lásce tak úplně nevěří a myslí si, že s ním je Elina pouze kvůli penězům. A mezi ně patří i sedm Eduardových dětí, kteří svou novou „macechu“ zpočátku tak úplně nepřijaly.

Dvojice si ale ze svého okolí těžkou hlavu nedělala a svůj vztah se rozhodla stvrdit svatbou. Novomanželé sdíleli zamilované snímky z líbánek a Elina o svém novém muži tvrdí, že je to láska jejího života. „Lidé na internetu nás kritizují, aniž by tušili, jak čisté jsou naše city. Kromě toho já mám postarší duši a on naopak mladou. Eduardo je ten, kdo má nejvíc energie a je těžké s ním udržet krok,“ vtipkovala modelka v jednom z rozhovorů. Jak se zdá, v lásce zkrátka neexistují žádné hranice.

Sdílejte článek
Štítky svatba modelka Eduardo Francisco Costantini Elina Fernandez

Přečtěte si také