Virály

9. května 2023 12:59

redakce Prima Lajk

Muži zemřel bratr na předávkování drogami. Teď si otevřel obchod, kde je sám prodává

Muž si v Kanadě otevřel kamenný obchod s drogami jako heroin nebo kokain. Zákona se nebojí. Co plánuje dělat, když mu ho zavřou?

51letý Kanaďan Jerry Martin si ve Vancouveru otevřel vcelku netradiční obchod. Na férovku v něm totiž prodává všechny nelegální drogy jako heroin, kokain, metamfetamin a další. Úřady mu ho možná brzy zavřou, to ale Jerryho příliš netrápí, má už totiž na takový případ připravený plán.

Muž s jediným kamenným obchodem prodávajícím drogy v Severní Americe to celé nedělá ani kvůli zisku, ani slávě. Jde mu o princip. Jeho bratr se totiž loni předávkoval mizerně zředěnými drogami a zemřel. Jerry tak nyní chce lidem poskytovat látky, které by si stejně koupili jinde, ale se zárukou, že budou čisté. A když mu zaklepou na dveře policisté? Bude se soudit!

„Lidé umírají,“ řekl muž magazínu Vice. „Obzvlášť teď, když umožnili celé provincii, aby drogy užívala. Přitom nezajistili žádné bezpečné a čisté dávky.“ Proto se toho chopil on sám, nicméně jak dlouho jeho angažovaný boj proti systému potrvá, toť otázka. Úřady už o jeho nelegální činnosti totiž vědí, a brzo by tak mohl narazit, a pak je otázka, jestli vůbec může takovou soudní bitvu vyhrát, aniž by předtím skončil na mizině.

Zdroj: VICE

Sdílejte článek

Přečtěte si také