Showbyznys

13. listopadu 2023 15:14

Josef Šťastna

Odlité vaginy a klub, který vypadá jako hampejz! Tuhle budoucnost Žilková pro Kordulu nechtěla

Kordula Stropnická oslavila 18. narozeniny

Žádná normální matka nechce, aby se její dcera tahala s lidmi, kteří tráví život v klubech pochybné pověsti. Nakonec to došlo také Veronice Žilkové, která je už ráda, že její dcera Kordulka přišla o movitého přítele Damiana. Je konec a Žilková si pořádně oddychla.

Veronika Žilková nejdříve pěla chválu na Damiana, který randil s její dcerou Kordulkou. Rodině se líbilo, že mladý muž má peněz jako slupek. Z čeho peníze bral? Tatínek pohledného chlapce je majitelem klubu Darling. To je takový klub v Praze, kam si chodí pánové ulevit od starostí všedního dne. Tatínek dokonce skončil u soudu kvůli kuplířství a podle webu Novinky.cz byl dokonce odsouzen.

Kordulka po rozchodu uvedla, že setkání s Damianem bere jako velkou životní lekci. Je ráda, že vztah s tímto mladým pánem má za sebou. Ještě štěstí, že třeba spolu nepočali miminko!

Podle webu expres.cz žil mladý Damián sexem a těšil se, že jednou po tatínkovi přebere klub, který na první pohled vypadá jako typický hampejz. Tedy klub, kde jsou polonahé holky a kde se točí velké peníze. Damián podle webu expres.cz přemýšlel o tom, jak bude točit velký prachy. Dokonce prý uvažoval o tom, že bude prodávat odlitky intimních dámských partií.

„Damian to měl v hlavě nastavené jinak. Sex bral jako úplně normální věc, se kterou se obchoduje. Říkal, že bude jednou manažer Darlingu a že bude za vodou. Měl představu, jak mu bude Kordula v klubu pomáhat. Plánoval na erotickém veletrhu u stánku prodávat sádrové odlitky vagin a podobně,“ uvedl zdroj webu expres.cz. Novináři z bulváru dokonce volali Veronice Žilkové, zda by se jí taková budoucnost pro dceru líbila, ale ta jim sekla s telefonem.

Podívejte se na herecké umění Veroniky Žilkové:

Sdílejte článek
Štítky peníze Veronika Žilková Praha vagína Kordula Stropnická Darling Cabaret

Přečtěte si také