Videa

2. června 2015 11:12

Tereza Javorová

6 největších chyb podle Pohlreicha: Uhlí, nebo dřevo? Na to se vykašlete, důležitá je jiná věc, radí šéfkuchař

Maso si lidé na grilování většinou vybrat dokážou. Jenže pak přichází dilema, jestli grilovat na uhlí, či dřevě. Ovlivní to nějak chuť masa? A co je lepší? Poradí Zdeněk Pohlreich!

„Lidi často tvrdí, že uhlí nebo dřevo je to, co tomu jídlu dává chuť. Já si myslím, že to je omyl. Chuť toho jídla je obsažená v tý surovině a v těch šťávách z masa. To je na tom to nejpodstatnější," uvádí na pravou míru šéfkuchař.