TopStar

27. listopadu 2013 14:35

3 důvody, proč VyVolené příbuzenstvo ve Vile zaskočilo

Tak dlouho si VyVolení stěžovali, že je Vila liduprázdná, až se v úterý večer nestačili divit. Přišla Pavlínina maminka, Romanina sestra Karin a Vladkova maminka. Kdo čekal jen pozitivní emoce, ten se mýlil.

1. Zádrhel první: Vila je specifické území

VyVolení jsou ve Vile už tři měsíce zcela odtržení od reality. Jejich blízcí (jakkoli jsou jim milí) do prostředí Vily vůbec nezapadají, ani nemohou rozumět zákonitostem života uvniř a působí jako znepokojující rušivý element.

TIP Prima-Style.cz: Sledujte Malé finále už ve čtvrtek a Velké finále v pátek na Primě od 20:15 hodin!

Bylo vidět, že své soutěžící rodinné příslušníky dokonale vyvedli z míry. Tím spíš, že je zakázáno mluvit o věcech zvenku. Tak o čem si asi povídat, když se po třech měsících vidí někdo, kdo žije mezi uzavřenými zdmi s někým, kdo žije v normální realitě? Více než kdy jindy bylo vidět, do jakých problémů se začleněním zpět se mohou soutěžící dostat.

2. VyVolení jsou unavení

Pět miliónů pro vítěze se přiblížilo na dosah. Jejich myšlení se soustředí na poražení posledních soupeřů, kteří stojí v cestě. A najedou maminka? Nebo sestra? To není vůbec jednoduchá situace, která by se navíc mohla zvrtnout v jejich neprospěch. Proto komunikace logicky vázla. Snad jen Romana s Karin byly spontánní.

Více o jejich vztahu:

3. Příliš složité rodinné vztahy nejsou pro kamery

Jazyky a reakce svázala obava z prozrazení rodinných konstelací. Zejména Vladko a jeho maminka mají mezi sebou příliš nevyřčeného (i vyřčeného).

Podobné články

Takto na ni reagoval v průběhu soutěže:

Tajemství Vladkovy rodiny poodhalila i reportáž TOP STAR Magazínu:

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také