TopStar

27. listopadu 2013 11:59

Nikdo tě nazachrání, nikdo ti nepomůže – hrabě Martucci čelí výhrůžkám

Výmluvné SMS z neznámého čísla chodí v posledních dnech do mobilu hrabětě Domenica Martucciho. Neznámí pachatelé vyhrožují fyzickou likvidací a doporučují hraběti, aby dal pokoj manželovi zpěvačky Ivety Bartošové Josefu Rychtářovi? Co na to Martucci?

Ten má jako obvykle pro strach uděláno. Jednak podal na Policii ČR trestní oznámení, jednak uveřejňuje zprávy na Facebooku a hlavně si z výhrůžek nic nedělá, jak je zřejmé například z jeho statusu:

"Technická informace pro všechny, kdo mají zájem mě dnes zabít či zapíchnout jako králíka. Za hodinu budu na večeři v restauraci (následuje název restaurace, pozn. red.) Pokud můžu poprosit, můžete mě zabít až po kávě, ale před účtem. Děkuji za pochopení."

Domenico Martucci s humorem sobě vlastním reaguje na výhrůžky, které mu přicházejí do schránky. Přinášíme jejich přepis (původně ovšem byly plné pravopisných chyb):

"Radím ti dobře, nech Rychtáře na pokoji. Jinak tě nikdo nezachrání. Ani policie. Nikdo ti nepomůže, my máme policii zaplacenou. Opravdu ti nepomůže nikdo."

Důkaz č. 2. Foto: facebook

"Ty zku-----j Itale. Vrať se tam, kam patříš, do Itálie, dokud je čas. Jinak špatně skončíš. Vůbec nevíš čeho všeho jsme schopní udělat. Budeme se ti mstít do konce života!! NIkdo tě nezachrání, nikdo ti nepomůže."

"Co zažila tvoje rodina v Itálii to bylo málo. Příště ti shoří celej barák, ty zku-----j z---e!"

Domenico Martucci se momentálně usadil v Brně.A esemesky ho podle všeho nijak neodradí. Do kauzy Ivety Bartošové se on a jeho rodina dostali v létě tak, že se v jednu chvíli zbědovaná Iveta ocitla v sídle Martucciů (my si to představujeme tak, že ji tam "únosce" Zdeněk Macura zaparkoval poté, co si už nevěděl rady). Zatímco ona tvrdí, že ji tam drželi násilím a že jí ubližovali, rodina Martucciových se proti tomu rázně ohradila s tím, že Ivetě (ta je Domenicovou bývalou přítelkyní) naopak poskytla nutnou pomoc.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také