TopStar

29. září 2013 08:08

Domenico Martucci z dovolené: Žádnou blbou svatbu neřeším

Muž, kterého ze všech lidí na planetě zajímá svatba zpěvačky Ivety Bartošové a Josefa Rychtáře nejmíň, se jmenuje Domenico Martucci. "Žádnou blbou svatbu neřeším," vzkázal z dovolené snů na Sardinii přes svůj facebookový profil.

Sympatický Domenico tráví dovolenou s přáteli na Sardinii na lodi. To poslední, co by ho zajímalo, je prý svatba jeho bývalé přítelkyně. Když se o ní dozvěděl, zareagoval jasně. Na jeho záměru uzavřít křivdu z letošního léta soudně se nic nemění.

Doslova napsal (ve své specifické martucci-češtně:-) : " Kdo porušil zákon musí byt protestani svatbu nesvatbu ale to neni žádnou novinku. Kdo řekl že ja jsem zabiják prodejci orgánů musí doplatit. Nevdecnost neni trestná; je to otazka svědomí ale kdo řekl že ja jsem zabiják prodejci orgánů musí doplatit za křivé obvinění. A stejne kdo napadl moje maminka a vnikl na soukromého pozemek. Každopádně přeji všem všechno nejlepší ale zákon je zákon a lidí musí pochopit že KAŽDÝ musí to respektovat. Žádný zlost ani naštvanost nemam."

To je ostatně z fotek dost patrné. Domenico si umí užívat života a má se na dovolené báječně.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také