TopStar

21. listopadu 2013 12:46

Romanina sestra Karin exkluzivně: Pět milionů by ji už nezničilo

Sestru, se kterou je zvyklá si denně telefonovat, má Karin P. (36) ve Vile Vyvolených: „Moc jí fandím a když mám volnou chvíli, tak se samozřejmě dívám.“

Překvapuje vás Romana v čemkoliv svým chováním?

To se nedá říct, je to pořád ona, tak jak ji znám. Vždycky byla přímočará, umí říct na rovinu, co si myslí. Třeba někdy rychle vybuchne, ale není zlá a má srdce na dlani. Takovou ji známe celá rodina a taková je i ve Vile. Nepřetvařuje se. Určitě to ve Vile není lehké mezi tolika lidmi a bez možnosti na chvíli utéct nebo si nějak vybít emoce.

Jak jste doma reagovali, když jste se dozvěděli, že se chystá do Vily VyVolených?

Řekla nám, že jede na casting. Nenapadlo by nás, že se dostane tak daleko. Že se vůbec ocitne ve Vile a že tam vydrží nakonec tak dlouho. Moc jí držíme všichni palce – díváme se na ni a kolikrát se i smějeme, jakou umí udělat show. S Romanou byla vždycky legrace.

THE BEST OF ROMANA ve FOTOGALERII:

Chybí vám?

Fandím jí moc, ale zároveň mi venku chybí, to je jasné. Než šla do Vily, volaly jsme si každý den – já bydlím ve Frýdku-Místku, ona v Ostravě. Navíc jsme zvyklí vídat se celá rodina, jak je to jen možné. Držíme při sobě.

Romana o sobě řekla, že je drbna. Souhlasíte?

To si spíš dělala legraci a to určitě do takové soutěže patří. Drbna… Možná trošku (úsměv), ale ne ve zlém. Ona se snaží s každým vyjít, každému pomoct nebo ho alespoň vyslechnout a taky je hodně důvěřivá.

Ještě pár dní a máte Romanu doma, soutěž končí 29. listopadu. Jaké jí připravíte přivítání?

Určitě se všichni sejdeme a ani tak nezáleží na tom, co bude k jídlu nebo pití. Hlavně, že se uvidíme. Z toho bude mít Romana určitě největší radost.

Romana má dceru. Poprosila vás o pomoc na dobu, kdy bude ve Vile?

Celá rodina je připravená pomoct, to je jasné. Ale není to zatím potřeba, Romanin manžel a tchyně to skvěle zvládají.

Pět milionů je na dosah. Nebojíte se trochu, že je Romana získá? Vždyť sama přiznala, že se musela zbavit gamblerství.

Ne ne, toho se nebojím ani trochu. Tahle kapitola je už dávno za ní, Romana je ohromně silná, že to zvládla. Sama řekla, že by si díky tomu splnila sny a taky pomohla rodině. Že by jí výhra poslala na šikmou plochu, to by se určitě nestalo.

TOP VIDEA Zn. Romana:

jad

TIP Prima-Style.cz: Podívejte se do Vily, co se tam děje právě teď. VSTUPTE

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky víla

Přečtěte si také