TopStar

20. listopadu 2013 12:09

Ve Vile tekla krev a Vladko se pokoušel odejít!

Strašlivou hádku ve Vile, během které dokonce tekla krev, málem nedal Vladko. V emocích se dožadoval odchodu z Vily, který se ale nakonec nekonal. Co se mezi ním a Reginou stalo?

Regina se nakvartýrovala zpátky do Vily ve velkém stylu v úterý večer a hned se do všech pustila.

Ve Vile není klid ani náhodou a to Vladko, který s Reginou špatně vycházel už během první řady VyVolených, velmi špatně snáší.

Napjatá situace vyvrcholila strašlivou hádkou, během které padaly peprné urážky.

Vladko nedává, že se Regina prezentuje jako odbornice na zdravou výživu: "... odbornice na zdravou výživu, estetička, chodící kýč, všichni budem chodit jako ona. Jsem se řízl. Hnus, odporná, fuj, pyšná madam, která se nese..." vztekal se u vaření a z nepozornosti si způsobil nožem zranění. Ještě předtím po ní vyjel: "Nechoď kolem mě. Neumíš ani bramboračku, ty odbornice na zdravou výživu."

Od Reginy si za to vysloužil nadávku: "Ty knedliku. Ty vatikánský hova*o."

A to je zhruba tak všechno, co se vůbec dá z jejich výměny názorů zveřejnit. Vladkovi pak hodně ujížděly nervy. "Chtěla jsem adrenalin, tak ho mám," krčila Regina rameny, když se všechno jakž takž uklidnilo. Regině ovšem není svaté vůbec nic. Klidně se naváží do Vladka ve smyslu, že svoji homosexualitu jen předstírá. Ve Vile je prý také proto, aby ostatní VyVolené vyvedla z bludů.

Podívejte se na VIDEO z jedné z předchozích hádek Reginy a Vladka:

Podívejte se do Vily TUDY, co se tam děje právě teď.

TIP Prima-Style.cz: Sledujte Vilu živě na Prima love od 21:50 každý den. Ve čtvrtek Výzva!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také