TopStar

12. července 2018 11:55

Andělská Anna Kadeřávková se po dvou a půl letech rozešla s přítelem

Herečka Anna Kadeřávková (21) zahájila svou hereckou kariéru slibně a do povědomí diváků se zapsala i díky svému Instagramu. Veřejnost si zvykla, že je blonďatá kráska šťastně zadaná se svým hereckým kolegou Johanem Mádrem. Proto byl pro všechny šok, že se dvojice po dvou a půl letech rozešla. Jak se zdá, s rozchody se v současnosti skutečně roztrhl pytel.

Dvojice promluvila otevřeně o svém rozchodu na sociálních sítích. Stejně jako Mádr, tak i Kadeřávková zveřejnila oficiální oznámení na svém Instagramu. ‚‚Přemýšlela jsem, jak se dá citlivě pojmout veřejný oznámení o rozchodu a došla jsem k závěru, že to asi stejně nejde, protože vždycky je to nepříjemný.‘‘ Anna se s Johanem poznala při natáčení a okamžitě to mezi nimi zajiskřilo. V té chvíli ale nikdo nečekal, že jim to vydrží tak dlouho.

‚‚Je potřeba to brát, jak to je, a proto bych vám všem ráda vyjasnila spekulace a dotazy z posledních několika týdnů jednou jedinou větou: Já a Johan jsme se rozešli. Už nějakou dobu netvoříme pár. Díky za to, že jste i vy byli malou součástí naší krásný a obdivuhodný dvouapůlletý společný cesty,‘‘ napsala Anna. Vypadá to ale, že rozchod byl poklidný a i nadále se dvojice přátelí a má mezi sebou vřelý vztah.

Není to ale jediná novinka ze života Kadeřávkové. Herečka trpí boreliózou, která jí byla diagnostikována už v jejích sedmi letech po kousnutí klíštětem. Kdo by byl tehdy čekal, že se příznaky potáhnou až dodnes. V pozdějším věku trápily herečku migrény, psychické problémy, nic ji nebavilo a neměla chuť k jídlu. Teď se dívka připravuje k léčbě v Německu, bere ohromné množství léků, ale zároveň na vše hledí s nadhledem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také