TopStar

28. května 2018 08:27

Barack Obama ve vlastní talk show? Zrealizovat jí chce Netflix

Bývalý prezident Spojených států amerických Barack Obama se dohodl na spolupráci se streamovací službou Netflix. Obama patří k nejvlivnějším osobnostem světa. I po jeho konci v úřadu se dále veřejně angažuje, objíždí přednášky a stýká se s lidmi napříč obory. Není proto překvapením, že přemýšlí nad tím, jak promlouvat k většímu množství lidí.

Myšlenka, která se objevila už několik měsíců zpět, začala být velmi aktuální. Bývalý prezident totiž založil svou vlastní produkční společnost, která s Netflixem podepsala smlouvu o tvorbě obsahu. Přesné znění dohody zatím není veřejné. Spekuluje se i o formátu pořadu, který by mohl například Obamu vsadit do role moderátora mezi dva hosty, kteří by diskutovali na témata, která bývalý prezident považuje za důležitá.

„Barack a Michelle Obamovi patří mezi nejuznávanější osobnosti na světě. Mají tak jedinečnou příležitost objevovat a zviditelňovat příběhy různých lidí, kteří jsou ve svých komunitách aktivní a snaží se měnit svět k lepšímu,“ řekl Ted Sarandos, ředitel Netflixu, který je odpovědný za jeho obsah.

Pro Obamu to nebude první zkušenost s Netflixem. Jako host se již účastnil velmi populární Noční show Davida Lettermana. Společnost Netflix je poskytovatel filmů, dokumentů a seriálů. Streamovací služba proslula také svou vlastní tvorbou. Mezi tu nejúspěšnější patří například seriál Narcos nebo Dům z karet (House of cards).

Sdílejte článek
Štítky Barack Obama Netflix talk show

Přečtěte si také