TopStar

21. října 2014 11:50

Táňa Sáblíková

Ben Cristovao popustil uzdu divokosti! Co všechno předvedl v novém klipu?

Zpěvák Ben Cristovao už nějaký ten čas navštěvuje posilovnu a je to vidět! Jeho bicáky, tricáky i pekáč na břiše jste už měli možnost vidět – a nyní i ostatní fanoušci díky novému Benovu klipu.

Svoje divoké já a skvělé tělo předvedl ve videoklipu Těžký váhy, na kterém spolupracoval s Cavalierem a partou Workout Fantastics, a opravdu se tam s tím kluci nepářou!

Ben se totiž se svým novým životním stylem sžil natolik, že ho ukázal právě i v novém dílku, ve kterém společně s ostatními cvičí na ulici, zvedá hořící klády nebo obrovské pneumatiky. „Narodil jsem se, abych dělal to, v co věřím, jak nejlépe to umím. Projekt Gladiátor je můj sen, moje cesta, moje mise. Než spatří světlo světa, čeká nás hodně práce na několika frontách. První zastávka, postavit tělo," říká sám Ben v úvodu.

Posilování pro něj totiž není jen tupé chození do tělocvičny a zvedání činek. „Spousta lidí vidí za posilováním jen bezhlavé zvedání činek a proteinové nápoje. Jakmile do tohoto sportu člověk doopravdy nahlédne, objeví disciplínu, neuvěřitelnou vůli, preciznost a další vlastnosti, které jsem na mé cestě za projektem Gladiátor potřeboval," prozradil Ben, jak to vidí on sám.

A jak tedy videoklip, který během prvním pár hodin získal už několik desítek tisíc zhlédnutí, vypadá? Podívat se můžete sami, stejně jako na fotky z klipu.

O Benovi jsme ještě psali:

Sdílejte článek

Přečtěte si také