TopStar

7. listopadu 2014 11:35

Táňa Sáblíková

Ben Cristovao vyprodal Prahu a jel bomby!

Byl to první Benův koncert v Praze a rovnou byl vyprodaný do posledního místečka! Fanynky i fanoušci nemohli čtvrtka dospat a na svého oblíbence dorazili celí natěšení a plní energie!

To se projevilo během koncertu, kdy decibely letěly do závratných výšin! Jako první vystoupili kluci ze skupiny MAAT, kteří s Benem během večera předvedli ještě pár songů. Ohlušující jekot zlváště od dívčí části publika přišlo, když Ben poprvé vstoupil na stage, promlouval k fanouškům pod pódiem nebo vytáhl na chvilku tílko a ukázal dokonale namakané tělo!

Největší řev se ale strhl ve chvíli, kdy si rodák z Plzně oblečení začal svlékat nebo ve chvíli, kdy si v rámci show vytáhl na pódium jednu z fanynek a zapojil ji do vystoupení při songu Tělo. Všechny natěšené fanynky z předních řad, které nebyly vybrány, pak jen závistivě koukaly, co všechno se slečnou Ivčou provádí!

Ben, který v závěru večera křtil své nové CD Made in Czechoslovakia, ale vytáhl i starší songy. Fanouškům ale bylo naprosto jedno, jestli se jedná o něco nového či starého, svého oblíbence doprovázeli hlasitým zpěvem celý koncert. A to dokonce i při jeho nejnovější věci Těžký váhy, které jsou venku teprve dva týdny a při kterých spolupracoval s Cavalierem, mají ale již přes 1,2 milionu zhlédnutí!

Prostě Ben a jeho fanoušci v Praze odpálili bomby!

O Benovi jsme ještě napsali:

Sdílejte článek

Přečtěte si také