TopStar

1. srpna 2023 00:00

Britney Spears projedla ve fast-foodech miliony

Hamburgery a spol. To je strava, kterou se cpe popová hvězda Britney Spears a kterou objednává na své proslulé párty. Jen loni ji to stálo neuvěřitelných sedm miliónů dolarů!

Pokud si myslíte, že zpěvačka Britney Spears (31) utrácí v luxusních restauracích, tak jste na omylu! Nejvíc si vždy pochutná v rychlých občerstveních jako je McDonald, Subway nebo Starbucks.

Jen za loňský rok byla schopna projíst 7 milionu dolarů. Pro někoho nepředstavitelná částka (uveřejněná v deníku Daily Mail), pro mladou zpěvačku pravděpodobně zanedbatelná. Nedivíme se, že jí pak váha lítá nahoru dolů!

A na čem dalším Britney Spears ulítává? Desetitisíce dolarů zaplatila za vánoční osvětlení, téměř 34 tisíc dolarů utratila za loňský rok za péči o sebe a oblečení. Co je to ale proti výdajům za jídlo!

Britney tím dává jasně najevo, že móda nepatří v jejích prioritách na první místo. Není ten typ celebrity, která si vezme každý kousek oblečení pouze jednou a víckrát už ne. Byla několikrát nachytána v tom samém outfitu několik sezón po sobě a vůbec si z toho nedělá těžkou hlavu. A to přitom popová princezna inkasovala za své poslední turné 68 milionů dolarů a za účast v porotě soutěže X Faktor 15 milionů dolarů.

-juf-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také