TopStar

3. září 2015 15:24

Michal Chalupa

Brutus! Lindsay Lohan ve spárech zvrhlého úchyláka. Co jí udělal na prsou a v rozkroku?

Z herečky a modelky Lindsay Lohan můžete mít pocit, že už vás ničím nepřekvapí. Teď se ale podařilo vypátrat další pořádnou bombu! I když za to vlastně moc nemůže…

Na veřejnost pronikla zpráva z vězeňské nemocnice, kde Lindsay ZATÍM ještě nepobývala, přesto tam o ní vědí víc, než by si přála. Vězeň Phoenix Sundown, který byl odsouzen za napadení přítelkyně a následně shledán duševně chorým, strávil svůj pobyt za mřížemi právě v této nemocnici. A kde je spojitost s Lindsay Lohan?

Tento odsouzenec se totiž při svých sezeních s lékařem ukázal jako pěkný perverzáček. A když je řeč o zvrácenosti, konečně se dostáváme k Lindsay. Sundown se totiž svému lékaři pochlubil s fotografiemi žen, které jsou na nich v různých pózách a jejich prsa a rozkroky jsou pokreslené horkým rudým voskem. No a budete asi strašně překvapeni, že svoje ekluzivní foto tam měla naše oblíbená pařmenka Lindsay. Možná i s autogramem.

Jestli jí frajer do klína kreslil berušky nebo obrácené pentagramy, nevíme, nicméně Sundown nyní čelí dalšímu obvinění ze zasílání dětské pornografie studentkám, které soutěží v reality show „Dance mom“. A možná se tak při dalším přelíčení dostane i na zmiňované fotky nebohé Lindsay.

Sdílejte článek

Přečtěte si také