TopStar

22. února 2015 01:09

Ivana Nádvorníková

Byl na "Lvech" skutečně Jim Carrey?

Dobře se na něj podívejte. Jim Carrey, komik světového formátu. Je to on, nebo ne?

Mělo to být obrovské překvapení. Nejutajenější událost, která byla tak tajná, až úplně zapadla. Režisér Jan Svěrák i moderátorka Lucie Výborná, kteří byli přítomni jednáním o tom, zda Carrey do Prahy na předání cen Český Lev přijede, si stojí za svým. Byl to známý komik osobně. Žádný dvojník, žádná legrace, žádný vtip.

Osoba, která měla být Jimem Carreym přišla na začátku na pódium, vypustila zlaté konfety z tuby a zase odešla. Divné, ne? Lucie Výborná tvrdí, že sama nevěděla, co se bude dít a byla připravená na všechno, jen ne na tohle. Máme jí to věřit? Opravdu by si pořadatelé nechali uklouznout mediální pozornost, která by se díky hvězdě světového formátu předávání "lvů" dostala?

Tak, správně: BYLA to blamáž a Výborná i Svěrák všem lhali. Pravý Jim Carrey se účastnil předoscarové party v Los Angeles. Tak tenhle vtípek se opravdu moc nepovedl! Svěrák se pak na serveru idnes hájil, že se stal obětí hry, stejně jako moderátorka Lucie Výborná. Ještě je otázka, jestli tohle není jen snaha, jak se z nepříjemné situace s co největší ctí vykroutit.

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

Trailer k filmu najdete TADY.


Přečtěte si také