TopStar

4. března 2014 20:58

Jana Fikotová

Čeho se celebrity bojí? Sexbomba Masarošová se prý i počůrá…

Hvězdy redakci Prima-Style.cz přiznaly, u kterého filmu se nejvíc bojí. Ptali jsme se na premiéře inspirované slavným komiksem.

„Miluju dobrodružství a sci-fi. Podle mě je tenhle film opravdu pecka a měl by ho vidět každý, kdo má rád komiks,“ přiznala Dominika Mesarošová, která se prý nejvíce bojí u hororů, u kterých se prý dokáže strachy i počůrat.

Herečka Barbora Mottlová je prý taky pěkně lekavá, ale i tak s chutí zamířila na pořádnou filmovou bitku. Operní pěvkyně Andrea Kalivodová se do tohoto díla tak zamilovala, že dvojka byla jasná volba na večerní zábavu. „Už jsem se nemohla dočkat, až se v kinech objeví právě druhý díl této úspěšné ságy.“

Vedle Mesarošové, Mottlové a Kalivodové jsme v kině potkali i herce Filipa Blažka, moderního pětibojaře Davida Svobodu či Kateřinu Kristelovou. Ti všichni se sešli na Smíchově, aby zhlédli kultovní pokračování komiksové adaptace 300: Bitva u Thermopyl z pera Franka Millera.

Jde o pokračování epické ságy 300: Bitva u Thermopyl. "Dvojka" s podtitulem Vzestup říše má podle kritiků velmi dobře našlápnuto. Jak se bude film líbit divákům, posoudíme až ve čtvrtek 6. března, kdy jde film do distribuce.

-juf-


Přečtěte si také