TopStar

8. února 2014 17:09

Ivana Nádvorníková

Pěvkyně Kalivodová o Paulu Pottsovi: On je tak emotivní!

Legendární tenorista Paul Potts se uvedl v Praze premiéru filmu inspirovaného jeho životními osudy. Snímek Životní šance vypráví skutečný příběh obyčejného prodavače mobilů, který se stal slavným.

Do pražského Obecního domu doprovodila operní hvězdu pěvkyně Andrea Kalivodová. "Je to velmi emotivní chlap, velmi emotivní umělec, ale je to taky člověk, který opravdu je velmi vzdělaný, takže mě toto setkání samozřejmě velmi potěšilo. O to víc, že česká hudba Paula moc zajímá," říká o svém slavném kolegovi Kalivodová.

Co má Paul Potts rád? Po kolikáté je v Praze a jaký program ho tu ještě čeká?

Rozhovor s Paulem Pottsem a živý vstup přímo z plesu v Opeře už dnes ve VIP zprávách v 19.55 na TV Prima.

Připomeňte si samotný začátek jeho neuvěřitelného životního příběhu. To ještě prodával mobilní telefony a opera byla jen jeho koníčkem:

Paul Potts bydlí v hotelu InterContinental a zdrží se do neděle. "Jsem tady už popáté a vracím se nesmírně rád."

Přijel především proto, aby zazpíval na Plese v Opeře, který se koná v sobotu v Praze. Výtěžek plesu poputuje Nadaci Terezy Maxové a pomůže také charitativnímu projektu Srdcerváči, určtěnému pro vytváření pracovních příležitostí handicapovaným.

Paul Potts tančit prý bude jen jednou s ředitelkou plesu, paní Zuzanou Vinzens, které v žertu doporučil, aby si vzala střevíčky s okovanou špičkou. "Manželka mě při tanci pravidelně informuje, že mám obě nohy levé."

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také