TopStar

7. ledna 2014 12:40

Dagmar Dandová

Celebrity, které se snaží v novém roce přizabít – Schumacher, Damon, Madonna a spol.

Rok 2014 se zatím nese ve znamení nebezpečných pádů. Slavné osobnosti padají jako kuželky a většinou je zachrání jen pořádně pevná helma. Kdo všechno se už letos stihl vysekat?

Michael Schumacher: pád na lyžích

Sedminásobný mistr světa formule 1 a statisticky nejúspěšnější pilot v historii tohoto sportu Michael Schumacher se nezranil v autě, ale na sjezdovce. Po drastickém pádu na lyžích je stále v ohrožení života a leží v nemocnici v Grenoblu v kómatu s těžkým zraněním hlavy.

Matt Damon: pád z kola

Filmový Jason Bourne herec Matt Damon začal nový rok se zlomenou kostí.

"Zlomil jsem si klíční kost. Snažil jsem se jezdit na horském kole," řekl Damon k tomu, proč je obvázaný. Damon je zapálený cyklista. Tentokrát jízdu ale nezvládl a přepadl přes řidítka. Teď se snaží dát znovu do kupy, aby mohl pokračovat v natáčení nového akčního snímku.

Madonna: pád z koně

U zpěvačky nás tento pád ani moc nepřekvapuje. Madonna totiž padá z koně skoro pravidelně každý rok. Možná je načase uvědomit si, že nikdo není věčně mladý. I když po boku 26 letého milence každý rád uvěří klamu, že i toto je možné.

Německá kancléřka Angela Merkelová: pád na běžkách

Kancléřka si vyrazila na dovolenou do luxusního Sv. Mořice ve Švýcarsku, kde si chtěla odpočinout a prožít pár dní na čerstvém vzduchu. Obula si běžky – a co se nestalo? Spadla a zranila si pánev. Nyní musí ležet v posteli a nehýbat se. Nicméně první zasedání nové vlády chce už vést sama. Klobouk dolů!

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek
Štítky lyžování kůň Matt Damon kost Madonna Nový rok Angela Merkelová Michael Schumacher

Přečtěte si také